Teslimat Şartları Teslimat Şartları

Teslimat Şartları


www.izmircicek.com.tr  çiçek  siparişinin geldiği andan alıcıya teslim edildiği ana kadar tüm sorumluluklarını büyük bir özenle yerine getirerek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı ilke edinmiştir. Siparişlerinizi sorunsuz teslim etmek için en hızlı ve güvenli yolları kullanarak hizmet vermekteyiz, ancak belirli zamanlarda yaşanabilecek aksaklıklar sebebiyle teslimat şartları oluşturmamız gerekmektedir. Aşağıda belirttiğimiz durumlar, bu tip aksaklıkların yaşanması durumunda siz değerli müşterilerimizin anlayışla karşılayabilmesi için hazırlanmıştır.

Teslimat Zamanı

Gün İçi Sipariş Teslim Saatleri
Sipariş teslimi gün içerisinde 09:00 ve 20:30 saatleri arasında gerçekleşir. Sitemizden 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Aynı gün içinde teslim edilecek siparişler için saat 20:00'a kadar sipariş vermeniz gerekmektedir.

Alıcıya Ulaşılamama Durumu

Size Ulaşamadığımızda
Alıcı adresinde bulunamıyorsa sipariş apartman görevlisine, komşusuna, site güvenliğine; otel hastane gibi yerlerde resepsiyonuna, iş yerinde birim arkadaşına, teslim edilir.

Sezonluk Çiçek Temini
Aranjmanlarda mevsimsel nedenli çiçek temin edilememesi durumunda aynı kalitede başka bir çiçek ya da ek ürünlerin stokta bulunamaması durumunda aynı malzemenin benzeri veya farklı bir rengi kullanılabilir.

Şehir Merkezinden Uzak Mesafelere Teslimatlar

Uzak Mesafelerde Uygulanan Fiyat Değişiklikleri
Şehir merkezlerine yapılan teslimatlarda ek ücret alınmamaktadır. Şehir merkezleri dışındaki bölgelere sipariş tesliminde sipariş ekranında belirtilen miktarda ek ücret alınır.

Oluşabilecek Aksaklıklar ve özel durumlar

Siparişleriniz özenle belirlenen saatte teslim edilir, ancak hava şartları, trafik ve kaza gibi özel durumlar sebebi ile oluşabilecek aksaklıklar teslimatta gecikmeye sebep olabilir.

Özel Günlerde Çiçek Teslimatı

Özel Günlerde Yoğunluk
Özel günlerdeki ( Sevgililer Günü, Anneler Günü, Dünya Kadınlar Günü, Öğretmenler Günü vb. ) yoğunluktan dolayı teslimatlar, iş yerlerine mesai bitimine kadar, evlere ise gün içerisinde yapılır.

Ürün Değişimi veya İptali Durumu
Siparişinizde ürünün hazırlanma durumundan ve servise çıkmadan önce değişimini veya iptalini gerçekleştirbilirsiniz. Siparişlerinizin değişim ve iptali için 02324894939 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir  bize ulaşabilirsiniz.

Alıcı ve Teslimat
Gönderilen ürünlerde, alıcının ürünü teslim almamasından kaynaklanan anlaşmazlıklardan firmamız kesinlikle sorumlu değildir.Söz Konusu Gelişen Olaylarda Para iadesi Kesinlikle Olmaz